אודות החברה

זיו-אלון-אורבניקה

זיו-אלון-אורבניקה

זיו אלון – מנכ"ל ובעלים של קבוצת אורבניקה יזמות ונדלן

לאחר שחרורו מהצבא למד זיו אלון אדריכלות בבית ספר SCI-ARC בסנטה מוניקה, קליפורניה. במקביל למד לימודי נדל"ן עסקי באוניברסיטת UCLA בלוס אנג'לס.

בשנת 1987 היה זיו אחד משלושת מייסדי חברת ההייטק DSP GROUP.

עם שובו ארצה החל זיו לעסוק בתחום ייזמות הנדל"ן של בנייה למגורים באזור תל אביב, במסגרת זו הוא יזם והקים את קבוצת אורבניקה בשנת 1991.

זיו הינו בעל ידע רחב בייזמות ועשייה בתחום הנדל"ן לצד ניסיון עשיר ומוכח.

זיו מפקח באופן צמוד על כל שלבי עסקת הנדל"ן, משלב הרעיון הראשוני ועד לסיום מוגמר של הפרוייקט ומסירת המפתחות לבעלי הדירות.

זיו אלון מצוי בכל פרטי הפרוייקטים של הקבוצה באופן פעיל ודינאמי תוך כדי מתן מענה אנושי ומיידי לכל בעיה שמתעוררת בכל שלב ושלב של הבניה, עד לאיכלוס הסופי של הפרוייקט, וכן במשך תקופת האחריות הנדרשת.

קבוצת אורבניקה יזמות ונדלן

בשנת 1991 הקים זיו אלון את החברה הראשונה בקבוצה בשם אורבניקה השקעות בע"מ. מאוחר יותר הוקמו חברות נוספות בקבוצה המהווה ביחד קבוצה איתנה ומשפיעה בתחום המגורים, בעיקר בעיר תל אביב. עיקר עיסוקה של קבוצת אורבניקה היינו תחום הבנייה הרוויה למגורים בעיר תל אביב, כאשר דגש עיקרי הוא בנייה ברובעים שלוש וארבע.

החברה פועלת בקשר הדוק עם מספר משרדי אדריכלים מובילים בתחום. בנוסף מקיימת החברה קשרים מקצועיים עניפים והדוקים אצל צוותי מנהל ההנדסה בעירית תל אביב.

בכל שנותיה השלימה החברה ומסרה למעלה ממאה דירות ללקוחותיה המרוצים במספר רב של פרויקטים, חלקם יחודיים ומורכבים.

אורבניקה-יזמות-ונדלן

אורבניקה-יזמות-ונדלן

אורבניקה יזמות ונדלן נמצאת בעת זו בשלבי תכנון ורישוי לעשרות יחידות דיור חדשות המתפרסות בגבולות העיר ההיסטורית של תל אביב.

אורבניקה יזמות ונדלן הינה בעלת הון עצמי, דבר המאפשר גמישות פיננסית בעסקאות נדל"ן הנמצאות על הפרק הן בשלב הייזמות והן בשלבי התכנון והבניה.

בשנים האחרונות מתמקדת קבוצת אורבניקה יזמות ונדלן בייזמות פרוייקטים בתחום "פנוי בינוי" על פי הוראות תמ"א 38. מיומנותו וניסיונו העשיר של זיו אלון מאפשרים התמקדות בהבנת הצרכים השונים של בעלי הדירות בבניינים המתוכננים להריסה, תוך כדי גיבוש הסכמות ומתן מענה תכנוני הולם ויעיל בכל פרויקט אשר החברה עוסקת בו.

ריבוי הבעלויות בכל בנין קיים מחייב התייחסות פרטנית ומותאמת לכל בעל נכס תוך כדי מתן פתרונות יצירתיים שיאפשרו הגעה להסכמות הנדרשות בכדי ליצור התכנות תכנונית וכלכלית לפרויקט, תכנון ראוי ברמה גבוהה ויצירת דירות חדשות ואיכותיות.